Uski banneri gore br 1

Radio Banner uski gore (2)

Radio Žepče

Polufinale Kupa ZDK: Žepče izgubilo od Nemile

Završena je polufinalna utakmica Kupa ZDK u kojoj su nogometaši Žepča poraženi od ekipe Nemile s 2-0.

Domaći su uz puno više želje ušli u današnju utakmicu i na kraju upisali zasluženu pobjedu. U 16. minuti Čamdžić je pogodio za 1-0, a do poluvremena rezultat se nije mijenjao.

U drugom dijelu je Žepče pokušavalo doći do izjednačenja, ali sa igračem manje, a kasnije i dva, nije išlo. Prvo je Tadić u 50. minuti zaradio direktan crveni karton, a potom i Jurić u 64.' svoj drugi žuti. Pet minuta nakon isključenja Jurića domaći su preko Krehmića došli do 2-0, a taj rezultat je ostao do kraja susreta, iako je Žepče napadalo, a domaći opasno prijetili iz kontri.

Žepče se ovim porazom oprostilo od Kupa ZDK i zaključilo sezonu 2016./17. Nemila će za sedam dana na domaćem terenu igrati finale protiv Usore, a oba finalista su osigurala i plasman u Kup FBiH.