Srijeda, Kolovoz 21, 2019

Uski banneri gore br 1

Radio Banner uski gore (2)

Radio Žepče

Ljubna i Papratnica u finalu turnira mjesnih zajednica Općine Žepče

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

Nakon odigranih susreta  jedanaeste  večeri  dobili smo i finaliste turnira mjesnih zajednica općine Žepče za 2019. godinu.
To su ekipe Lubne i Papratnice,  treće mjesto odlučit će utakmica Bistrica -Željezno Polje.


U sinoć  prvom polufinalnom susretu, Ljubna i Bistrica,   neizvjesno i neriješeno ostalo je do samoga kraja. Regularni dio utakmice završen je s rezultatom 2:2, a bolja ekipa u izvođenju penala bila je ekipa Ljubne, koja je pobjedom osigurala prolaz u finale.


U drugom polufinalnom susretu Papratnica- Željezno Polje bila je bolja ekipa Papratnice,  susret je završen rezultatom 4:2.

Tijekom večeri odigrana su i dva revijalna susreta djece uzrasta do petog razreda.


Završnica turnira igra se u petak  na rasporedu su dva revijalna susreta,  od 20 i 15 igra se utakmica za treće mjesto u kojoj će snage odmjeriti ekipe Bistrice i Željeznog Polja,  a finale od 21 i 30 minuta u kojem se sastaju ekipe Ljubne i Papratnice, koji će odlučiti o pobjedniku turnira koji će podignuti pobjednički pehar za ovo godinu.



Izvještaj s jedanaeste večeri turnira

POLUFINALNE UTAKMICE

Ljubna – Bistrica                          2 – 2       ( 2-2 )     Nakon penala: 8 – 7

0-1 Andrej Bulajić 2 min
0-2 Andrej Bulajić 13 min
1-2 Filip Galić 14 min
2-2 Marko Jukić 17 min

Žuti kartoni: Marko Jukić (Ljubna)
                     Goran Jurić (Bistrica)

Papratnica – Željezno Polje         4 – 2        ( 2-2 )

0-1 Denis Hadžić 8 min
1-1 Boris Ivešić 11 min
2-1 Kristijan Ivešić 18 min
2-2 Emir Krehmić 20 min
3-2 Robert Ivešić 27 min
4-2 Nikola Trogrlić 38 min

Žuti kartoni: Robert Ivešić i Kristijan Ivešić (Papratnica)
                     Belmin Kendić (Željezno Polje)
Crveni karton: Eldin Mujić-dva žuta kartona (Željezno Polje)


Raspored za petak (finalna večer turnira):


20:00 h Bistrica – Žepče (djeca uzrasta do petog razreda)
20:15 h Bistrica – Željezno Polje  -  utakmica za treće mjesto
21:15 h Begov Han – Papratnica (djeca uzrasta do petog razreda)
21:30 h Ljubna – Papratnica   -   finalna utakmica