Radio Žepče

MNK Žepče na domaćem terenu poražen od ekipe Brotnja iz Čitluka

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

MNK Žepče sinoć je u utakmici osmine finala kupa BiH protiv iskusnije i uigranije ekipe MNK Brotnjo iz Čitluka  poražen s visokih 0:5.

Gosti su od samog početka susreta  pokazala iskustvo i  u samo dvije minute odlaze na 2 razlike. To nije obeshrabrilo domaću momčad  koja je u nastavku dala sve od sebe i pokušala  doći do poravnanja. Manjak sportske sreće i iskustva, ne realizirane prilike kao i dosuđeni penal kažnjeni su s još jednim pogotkom od strane gostujuće momčadi iz Čitluka. Na poluvremenu rezultat je bio 0:3.

U drugom poluvremenu ekipa MNK Žepče pokušala je doći do pogotka  i s igračem-golmanom, što nije dalo željene rezultate.

Iskustvo kao i dobro postavljena obrana su dva gola u mreži domaće ekipe.

MNK Žepče nije imao sreće s rezultatom ali ni s povredama, domaći  igrač Leo Perković,  tijekom utakmice je povrijeđen, a iz kluba ističu da još uvijek ne znaju o kakvoj se povredi radi.

"Nadamo se da povreda našeg suigrača nije toliko ozbiljno i Leu želimo brz oporavak  povratak na parket.

Čestitamo i našem Iliji na medalji koju je dobio od gostujuće ekipe.

Hvala gostima na fer i korektnoj igri, sretno dalje u kupu i ligi!

Mi se okrećemo novim izazovima, glavu gore, idemo dalje", poručili su iz MNK Žepče