MNK Raketa u Žepču ostvario povijesnu pobjedu svladavši ekipu MNK DiaBiH visokim rezultatom 7:3

U subotu 17.11.2018. godine s početkom u 19:00 sati u dvorani KŠC-a u Žepču odigrana je utakmica 4. kola Futsal lige FBiH, koja je domaćoj ekipi MNK Raketa Žepče donijela i prvu pobjedu u ovom dijelu natjecanja.

Slaven Perković je već u četvrtoj minuti susreta najavio pobjedu i golijadu domaće ekipe koji je do kraja susreta postigao još jedan zgoditak.
U listu strijelaca s  dva pogotka  upisali su se Marko Jukić i Franjo Adžić  dok je Igor Radišić postigao  jedan zgoditak.

Pogotke za gostujuću ekipu dali su Ibrahim Hršumović, Jasmin Hodžić i Tarik Bašić.

Visoka pobjeda MNK Raketa Žepče od 7:3 nad ekipom MNK DiaBiH obradovala je igrače i navijače te najavila naredni susret koji se igra u petak, 23. 11. 2018. godine  u Cazinu protiv MNK Bubamara.

Do kraja polu sezone Raketu očekuju još dva gostujuća susreta.

"Naši igrači odigrali su odličnu utakmicu protiv jako dobrog protivnika i donijeli prve ligaške bodove u Žepče. Iako bi se rezultatski dalo naslutiti da je to bila lagana utakmica, publika koja je bila u dvorani, mogla je vidjeti baš suprotno. Puno iskusniji gosti nisu imali puno šanse protiv ovako raspoloženih naših igrača, koji su dali sve od sebe i ostavili srce na terenu. Također, moramo odati priznanje za klupu našeg kluba, koja je napravila odličan posao, posebno trener Šimić!
Hvala i publici za odlučnu atmosferu u dvorani koja nas je cijelo vrijeme bodrila s tribina i pomogla da ostvarimo svoju prvu pobjedu na domaćem terenu ", poručili su iz Uprave MNK Raketa Žepče.

Odigran prijateljski susret OK ČELIK-R i ŽOK Žepče

U nedjelju naša seniorska superligaška ekipa odbojkašica odigrala je prijateljsku utakmicu s ekipom OK Čelik-R u novoj dvorani u O.Š. u Begov Hanu.

Odbojkašice Čelika nadigrale su ekipu Žepča rezultatom 3:2, no iz oba kluba poručuju kako je ovo ipak bila prijateljska utakmica i kako su djevojke iz oba kluba odlično odigrale.

"Odigrali smo povijesnu utakmicu u Begov Hanu s dragim prijateljima OK ČELIK-R. Čestitke gostima na odličnoj igri i pobjedi od 3:2, a našim djevojkama poruka da pobjeda ne dolazi sama po sebi već je treba zaraditi", kazali su iz uprave kluba.

RK Žepče poražen od RK Čelik-Junior

Rukometaši Žepča nadigrani su u 9. Kolu Prve lige FBiH od ekipe RK Čelik-Junior iz Zenice rezultatom 27-25.

Čak 8 pogodaka za naš tim postigao je Tomislav Jukić, sa po 5 poena za RK Žepče upisali su se Danilo Stanojević, Stjepan Malbašić, 4 poena postigao je Stjepan Keškić i 1 poen Ante Dragičević.

U narednom, 10. Kolu žepački rukometaši gostuju u Gradačcu.

Karate klub Viktoria Žepče upisuje nove članove

Upis za dječake i djevojčice svih uzrasta!

"Vršimo novi upis za viktorijance - dobro nam došli svi mladih uzrasti, pozivamo Vas da postanite i vi dio obitelji viktorijanaca.", navode iz kluba.

Podsjećamo Treninzi u kojima Viktorijanci sada vježbaju odvijaju se po sljedećem rasporedu
    Ponedjeljak 19.00 h OŠ Žepče
    Utorak 18:30 Perkovići
    Srijeda 19:30 OŠ Žepče
    Četvrtak 18:30 Perkovići
    Subota 08:30 OŠ Žepče

NK Žepče zatvara sezonu pobjedom nad FK Famos

U petnaestom kolu Druge lige FBiH - Centar 2018/19, nogometaši Žepča pobijedili su ekipu FK Famos rezultatom 4-1 odigravši tako svoju posljednju ovosezonsku utakmicu.

Naši nogometaši su na najbolji mogući način zatvorili kalendarsku 2018. godinu. Nadigrali su ekipu Famosa i više nego zasluženo slavili visoku pobjedu. U centru pažnje bila su tri igrača koja su međusobno jedan drugom asistirali pri postizanju pogodaka.

Sve je započelo u devetoj minuti. Martinović je pronašao Grahića koji je s nekih 13 metara sjajno pogodio pod prečku za vodstvo Žepča. Sredinom prvog dijela asistenciju upisuje Grahić. Sjajno je izbacio Omerdića, a ovaj bez problema jedan na jedan zabija za 2-0.
Pet minuta prije odmora gosti stižu do pogotka, ali njihova nada da mogu uzeti bod nije dugo trajala. Tri minute kasnije Martinović opet pronalazi Grahića koji kao i Omerdić jedan na jedan zabija za miran odmor između dva poluvremena.
Jedan pogodak vidjeli smo i u drugom dijelu. Asistenciju je ovaj put upisao Omerdić, a nakon dvije asistencije zabio je i Martinović za konačnih 4-1.

Futsal: MNK Raketa dočekuje sarajevski MNK Dia

U subotu 17.11.2018. godine s početkom u 19:00 h u dvorani KŠC-a u Žepču odigrat će se utakmica 4. Kola Futsal lige FBiH. Snage će odmjeriti MNK Raketa Žepče i MNK Dia BiH iz Sarajeva.

Proteklo kolo ekipa MNK Raketa bila je slobodna a do kraja završetka polu sezone ostale su još dvije utakmice.

Pored prvenstvene utakmice Raketa Žepče u srijedu 14.11. odigrat će i KUP utakmicu protiv MNK BOSNA KOMPRED iz Tuzle. KUP utakmica odigrat će se u Tuzlanskoj dvorani Mejdan s početkom u 19:00 sati.

Iz uprave MNK-a Raketa Žepče zahvaljuju se na dosadašnjem praćenju i potpori, a navijače pozivaju da s tribina u dvorani KŠC-a pošalju dobru energiju fer i korektnim navijanjem i podrže domaću ekipu u osvajanju bodova.