Uski banneri gore br 1

Radio Banner uski gore (2)

Radio 2

RK Žepče u Živinicama savladao ekipu RK Konjuh

U nedjelju 6. svibnja Rukometni klub Žepče u Živinicama je savladao domaću ekipu RK Konjuh rezultatom 29 : 31.
Nova tri boda osvojena na ovom gostovanju učvrstila su RK Žepče na četvrtoj poziciji s ukupno osvojena 33 boda.

Žepački rukometaši su već od prvih minuta utakmice pokazali ozbiljnost i predanost igri što je tijekom cijele utakmice imalo za rezultat konstantu prednost. Nakon završenog prvog poluvremena i rezultata od 15:19 dalo se naslutiti i povoljan rezultat što se i dogodilo.

Posebno raspoloženi za pospremanje lopti u mrežu domaćina za RK Žepče bili su Stjepan Malbašić s 10, Ante Dragičević s 5 pogodaka, Tomislav Jukić, Emir Bajraktarević i David Đerek s po 4 , 2 je postigao Alen Marković a po jedan  gol postigli su  Stjepan Keškić i Krunoslav Jorgić. U Živinicama za RK Žepče još su nastupili: Toni Knezović, Ante Klarić, Filip Ramljak, Marin Šimić, Marinko Zovko, Franjo Ravnjak, Damir Ćoruša i Ivan Babić.