Uski banneri gore br 1

Radio Banner uski gore (2)

Radio 2

NK Žepče kod kuće upisao nova tri boda protiv ekipe NK Azota

U okviru dvadeset petog kola Druge lige FBiH - Centar 2017/18 u subotu, 5. svibnja NK Žepče protiv NK Azot slavio rezultatom od 3-1.

Sjajno otvaranje i konstantni napadi isplatili su se u 19. minuti kada Nikola Tadić, koji je ujedno bio i najbolji igrač utakmice, postiže prvi zgoditak za domaću momčad.

Na odmor se otišlo s minimalnom prednošću Žepča, a nakon desetak minuta igre u drugom dijelu gosti dolaze do poravnanja od  1-1.

Novo vodstvo za Žepče već dolazi samo dvije minute poslije zgoditkom Jorgića. Za konačan rezultat u listu strijelaca se upisao i Anton Tadić koji pogađa za konačnih  Žepče - Azot 3-1.

U narednom kolu Žepče gostuje kod ekipe Bosne. Prvi susret završen je pobjedom Žepča od 3-1.