Uski banneri gore br 1

Radio Banner uski gore (2)

Radio 2

NK Žepče kod kuće pobijedio sarajevsku Bosnu Union

NK Žepče je u nedjelju 9. rujna 2018. godine na domaćem terenu ugostio sarajevski FK Bosna Union i bez većih problema upisalo uvjerljivu pobjedu s rezultatom 4:1.

Već u desetoj minuti Martinović je donio prednost Žepču, da bi gosti par minuta prije poluvremena stigli do izjednačenja. Rezultatom 1-1 se otišlo na odmor.

Pet minuta igre u drugom dijelu bilo je dovoljno Žepču za novu prednost. Adžić je asistirao, a Ivešić lobom pogađa za 2-1. Desetak minuta kasnije Grahić pogađa za 3-1 i uništava sve gostujuće nade da bi mogli do boda ili preokrenuti rezultat u svoju korist.

Točku na i postavio je Omerdić u 65. minuti kada nakon kornera odbijenu loptu sjajnim volejom šalje iza leđa gostujućeg golmana.

U narednom kolu Žepče gostuju kod Ilijaša, a nakon toga u Žepče stiže Azot.