Radio Žepče

NK Žepče: Pobjeda za kraj sezone i 4. pozicija na ljestvici

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

U okviru posljednjeg tridesetog kola Druge lige FBiH – Centar NK Žepče na gostovanju kod ekipe Famosa upisao pobjedu od 3:0.

Od samog starta sve je krenulo u korist Žepča.Već u četvrtoj minuti domaći golman Kadić postiže autogol za vodstvo Žepča od 1-0. Pred sami odmor na 2-0 povisio je Martinović. Petnaest minuta u drugom dijelu bilo je dovoljno da Jorgić postigne treći pogodak za Žepče i potopi sve nade domaćih koji su danas vjerovali u bod koji im je bio potreban za siguran opstanak u ligi.

Nogometaši NK Žepče sezonu su završili s pedeset i jednim  osvojenim bodom i četvrtoj poziciji na tabeli Druge lige FBiH skupina Centar