Radio 2

Nogomet: Žepče u Maglaju slavilo protiv Natrona

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

U okviru četvrtog kola Druge lige Federacije BiH – Centar  u subotu 7. rujna 2019. godine, NK Žepče je u gostima slavilo protiv ekipe NK Natron Maglaj rezultatom 3:1.

Žepčaci su bolje otvorili utakmicu, te su u prvom poluvremenu zasluženo poveli sa 2:0. Prvi gol za Žepče postigao je Nikola Budimir u 15. minuti susreta, da bi nakon 8 minuta točnije u 23. minuti isti igrač Žepče doveo u vodstvo od 2:0.

Nakon, što je zbog loših vremenskih uvjeta drugo poluvrijeme utakmice kasnilo 10-tak minuta, u nastavku susreta Budimir postiže i svoj treći gol na utakmici za vodstvo od 3:0.

Do kraja susreta, ekipa Natrona je uspjela postići počasni gol za konačni rezultat od 3:1 za ekipu Žepča.

Iako se čini da je susret bio lagan za ekipu Žepča, iz Kluba naglašavaju da su i više nego razočarani suđenjem u ovom meču, što su javno i iznijeli na službenom facebook profilu kluba.

Inače, naredni susret ekipa Žepča igra kući u nedjelju 15. rujna protiv ekipe Bosne iz Visokog.